הסעות לחתונה

האם משתלם להסיע אנשים לחתונה באוטובוס?

מתכננים חתונה? מזל טוב!! אין ספק שתכנון יום החתונה שלנו, הוא אחד הדברים המרגשים ביותר בחיינו, אירוע למעשה מהווה עבור כל אחד אבן דרך משמעותית ומרגשת בחיים. אולם, מי מאתנו שאירגן חתונה בעברו, יודע לבטח להעיד – תכנון וארגון של חתונה הוא לא דבר פשוט בכלל, והוא טומן סביבו אחריות רבה, ים של דברים שעלינו לדאוג להם, ולעתים קרובות – כאב ראש לא קטן. אחת הסוגיות שעולות הרבה אצל זוגות שמתכננים את יום החתונה שלהם, היא סוגיית ההסעה – האם לארגן הסעה מאורגנת לחתונה ואיך האורחים יגיעו בראש שקט?, לדוגמת אוטובוסים לאורחי החתונה שלנו? בשורות הקרובות, נדון בסוגיה זו, ונבהיר לכם למה הסעה מאורגנת בחתונה היא אחד מהדברים החשובים ביותר לחתונה שלכם.

האם משתלם להסיע אנשים לחתונה באוטובוס?

פותר לאורחים כאב ראש גדול

כולנו היינו מוזמנים לחתונות, וכולנו יודעים גם שתמיד סוגיית ההגעה לאירוע היא סוגיה קיימת. לרוב, חתונות מתקיימות מחוץ לעיר, והאורחים שלנו, לרוב מגיעים מרחוק. אצל כל אורח בחתונה עלתה הדילמה של הסעה – מצד אחד, האורח שלכם רוצה ליהנות מבר האלכוהול, ולשמוח ככל הניתן יחד אתכם, ומצד שני, נסיעה ברכב פרטי פשוט לא תאפשר לו ליהנות מהדבר הנ"ל שציינו. בדיוק בגלל זה, תכנון אוטובוס מאורגן לחתונה הוא דבר נהדר, שמאפשר לאורחים שלכם ליהנות עד הסוף, ולעשות באירוע בסופו של דבר יותר שמח.

אם שותים לא נוהגים

אז נכון, כולם מכירים את המשפט הנ"ל, שהפך להיות שגור אצל כל אחד בימינו, אולם, עד היום אנשים מגיעים למצבים שבהם הם עולים מאחורי ההגה כשהם שיכורים מידי לנהיגה, במיוחד כאשר מדובר על אירועי חתונה, שמהווים אירועים עם פוטנציאל גבוה יותר לאירועים מסוג אלה. בתור מארגני האירוע – תוכלו להנות בראש השקט היותר, כאשר אתם יודעים שאף אחד לא מסכן את חייו בנסיעה מסכנת חיים הבית מאירוע החתונה שלכם.

מחפשים הסעות לחתונה? חברת דובי הסעות היא בין חברות ההסעות המובילות בישראל. מה שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים הבאים אצלנו באתר. מוצא, יעד, כמות נוסעים ואת הטלפון האישי שלכם ונוכל לשלוח לכם הצעת מחיר מסודרת. אנו מתחייבים לעשות שימוש בפרטים שלכם אך ורק לצורכי הצעת מחיר.

בנוסף, תמיד תוכלו ליצור עימנו קשר דרך המוקד הטלפוני שלנו שזמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. החברה שלנו פועלת בפריסה ארצית בכל האזורים בארץ, אנו מתחייבים לאמינות, דיוק בלוחות זמנים ואחריות מלאה. המחירים שלנו הוגנים ואנו מתחייבים לתחרות הוגנת. עם 25 שנות ניסיון בתחום ההסעות,  תוכלו ליהנות מצי רכבים מגובש ומגוון בהתאמה לצורך. בנוסף, החברה עוברת פיקוח חודשי על ידי קצין בטיחות ואנו מקפידים להעסיק נהגים עם תודעת שירות מאוד גבוהה. אז זה הזמן לארגן הסעה לחתונה שלכם ולהקל על האורחים שלכם שיבואו שמחים ורגועים הרבה יותר

דילוג לתוכן