הסעות לחתונה

שירותי הסעות לחתונה – שתה כפי יכולתך

ברוב המקרים, מי שמתחתן הם זוגות צעירים יחסית, החל מאמצע שנות העשרים ועד תחילת שנות הארבעים. לאנשים כאלה יש לרוב גם קבוצת חברים בני גילם. כשמתכננים חתונה דואגים למיקום ולמקום, לאוכל טוב, לבר מצויד, לרחבת ריקודים ודיג'יי ועוד פרטים כמו עיצוב, שמלת הכלה וכן הלאה. אחד מהדברים שכדאי לדאוג להם מבעוד מועד הוא נושא שירותי ההסעה. אותם חברים צעירים (או צעירים יחסית) רוצים להגיע ולשמח את החתן והכלה, לשתות ולרקוד במסיבה. אבל בהרבה מקרים, מי ששותה לא רוצה לנהוג הביתה. בנוסף, יש לא מעט מקרים בהם בני הזוג מזמינים את הקרובים להם ביותר, אבל אלו לא גרים באזור האולם או גן האירועים. למשל, נניח שהחלטתם על אולם בגדרה, אבל רוב האורחים של החתן מגיעים מירושלים והכלה היא בכלל תל אביבית, הפתרון המושלם- שירותי הסעות לחתונה שיאפשרו לאורחים להגיע לחתונה בזמן, בכייף בלי דאגות, בלי לעמוד בפקקים וכמובן לשתות כמה שבא להם. 

שירותי הסעות לחתונה - שתה כפי יכולתך

מה היתרונות של שירותי הסעה בחתונה?

  1. בחתונה רוב האנשים שותים אלכוהול. המוזמנים בעצם מחכים להגיע לאירוע שלכם כדי לשתות, אולי לא כולם אבל רובם. אין אחד שלא יודע כי שתיית אלכוהול היא מסוכנת לנהיגה כידוע וגם מסוכנת לרשיון שלכם, אתם לא רוצים להיתפס כשאתם נוהגים אחרי ששתיתם ולהסתכן בשלילת הרשיון או בהחרמת הרכב. לכן, כדי שהאורחים שלכם יוכלו לשתות ולהתפרק, להפוך את החתונה שלכם למסיבה של ממש, כדאי לאפשר להם להגיע בצורה קלה ונוחה. 
  2. גם מי שאינו שותה ונוהג, עלול להתבאס לנהוג הביתה בשעה מאוחרת. כשיש הסעה, כולם יכולים לנמנם בדרך חזרה ולא צריכים לדאוג מהדרך בשעת לילה מאוחרת.
  3. אתם קובעים מתי הערב נגמר! בהסעות נוסעת לרוב כמות גדולה של האורחים שלכם. כשאתם מזמינים הסעה מסודרת, אתם יכולים להחליט מתי ההסעה תעזוב את האירוע ובכך להחליט עד מתי הוא ימשך עם המסה המשמעותית של האורחים. 

כמה עולים שירותי הסעה לחתונה?

המחיר מושפע ממספר פרמטרים כמו כמות הנוסעים, מספר נקודות האיסוף וההחזרה, מיקום גיאוגרפי בארץ ויום בשבוע. 

מי מארגן את ההסעה לחתונה?

בחלק מהמקרים מי שמארגן את ההסעות הם החתן והכלה עצמם, שדואגים שלחברים שלהם יהיה איך להגיע ולחזור מהאירוע. לעיתים, כשבני הזוג לא דואגים לזה, קבוצות חברים דואגת לעצמן להסעה, זה יכול להיות מיניבוס קטן או אוטובוס של ממש.

מחפשים להזמין הסעה לחתונה שלכם? חברת דובי הסעות תשמח לתת לכם שירות מקצועי, יעיל ואמין ללא פשרות. תוכלו לקבל הצעת מחיר ישירות לטלפון דרך האתר שלנו, או ליצור איתנו קשר עם שירות לקוחות שזמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. נשמח להתאים את ההסעה שלנו לצרכים, למיקום ולתקציב שלכם. 

דילוג לתוכן