הסעות לחתונה

איך להגיע לחתונה בראש שקט ב2023

הגיע היום הגדול ואתם מתחתנים! הכל כבר מוכן, בחרתם גן אירועים או אולם בדיוק בסגנון שלכם, דאגת לטעימות ובחרתם בקייטרינג ובמנות שהכי נראו לכם, הבגדים כבר בעבודה, שמלת הכלה והחליפה, בר האלכוהול מצויד ויש דיג'יי שירקיד את כולם עד אור הבוקר! נשאר עוד דבר חשוב אחד לסגור. אם אתם רוצים שהאורחים שלכם ישתו, יבלו ויחגגו אתכם עד סוף האירוע כדאי מאד שתדאגו להם להסעה בחזור.

כי כידוע, אם שותים לא נוהגים! אז אם אתם רוצים לנהוג באחריות וגם לדאוג לחתונה מסיבתית במיוחד אלו כל הפרטים שכדאי לדעת על הסעות בחתונה.

איך להגיע לחתונה בראש שקט ב2023

למה כדאי לסגור הסעות לחתונה?

כשיש הסעה לחתונה זה מאפשר לאורחים שאינם בעלי רכב או שאינם מעוניינים לנהוג, להגיע בלי חשש לאירוע. לרוב, מי שמעוניין לשתות במהלך הערב, יעדיף שלא לנהוג הביתה, כי רוב המקומות לאירועים אינם בהכרחים קרובים לאיזור המגורים של האורחים שלכם. יתרון נוסף בהסעה לחתונה הוא שהאורחים עוזבים בבת אחת, אתם יכולים להחליט מתי תעזוב כמות גדולה של אורחים וצעירים – רמז – ממש ממש בסוף המסיבה!

מי אחראי לסגור את ההסעות?

ישנן חתונות בהן בעלי השמחה מארגנים בעצמם את ההסעה לחברים ולאורחים, וישנם מקרים בהם החברים הטובים דואגים לזה בשביל עצמם. לרוב, מדובר באורחים הצעירים שמעוניינים לשתות ולחגוג ולכן או החתן והכלה מארגנים את זה עבור החברים שלהם או שהחברים מארגנים לעצמם. 

מתי זה מתאים?

הסעה יכולה להתאים כאשר מיקום החתונה מרוחק מאזור המגורים של רוב האורחים. בנוסף, אם יש בעיות חניה באזור כדאי לדאוג עבור האורחים שלכם להסעה. 

החלטתי להזמין הסעה, היכן תעבור ההסעה שהזמנתי?
בדרך כלל בוחרים מספר נקודות מרכזיות לאיסוף ופיזור הנוסעים כך שיהיה להם קל להגיע להסעה אבל היא לא תעבור בכל תחנה ותחנה. מספר התחנות, המרחק מהיעד וכן הלאה משפיעים כמובן על המחיר ועל משך הנסיעה.

לסיכום, יש כמה סיבות מרכזיות בגינן מומלץ לבחור בהסעה לחתונה

  1. אתם מקלים על האורחים שלכם ומאפשרים להם להגיע בראש שקט
  2. ככה כולם יכולים לשתות בלי בעיה ולא צריכים לדאוג לנהיגה שלהם בחזרה הביתה
  3. אף אחד לא עומד בפקקים וחוטף עצבים לפני האירוע
  4. כולם מגיעים בזמן לחופה רגועים ושמחים לדרינק של ההתחלה ומנות הפתיחה

מחפשים חברת הסעות מקצועית עבור החתונה שלכם? פנו אל דובי הסעות ותקבלו מענה מלא לכל השאלות שלכם. אם אתם רוצים לחסוך זמן, תוכלו להשאיר את הפרטים הבאים באתר שלנו: מוצא, יעד, טלפון וכמות הנוסעים ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר מסודרת. אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים ומתחייבים לשירות מקצועי, אמין ומחיר הוגן. אנו זמינים עבור קהל הלקוחות שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!

דילוג לתוכן