הסעות בחדרה

איך לבחור את רכב ההסעות הנכון עבור הצרכים שלכם?

מצב הכבישים במדינת ישראל הוא מצב בעייתי וקשה, שרק הולך ומחמיר משנה לשנה. המחקרים האחרונים שפורסמו על ידי מדינת ישראל עצמה, מצביעים על כך שכיום אנחנו עומדים יותר מאיי פעם בפקקים, והדרכים שאנחנו עושים כיום, לוקחות את הזמן הרב ביותר איי פעם. יתר על כך, להחזיק רכב הפך להיות דבר קשה מאוד. מעבר למחירי הדלק, שהופכים להיות יקרים מיום ליום, כיום מדברים גם על עליית מחירי הביטוחים, וכלל מחירי אחזקת הרכב הכלולים. עובדות אלה, מביאות ישראלים רבים כיום לוותר על נסיעה בכלי הרכב הפרטי, ולחפש חלופות ואלטרנטיבות אחרות. אחת מהאלטרנטיבות הללו היא השכרת רכב הסעות פרטי, ובשורות הבאות, נבין מה היא הדרך הנכונה ביותר לבחור רכב הסעות.

איך לבחור את רכב ההסעות הנכון עבור הצרכים שלכם?

רכב הסעות על מה בדיוק מדובר

כאשר אנחנו מדברים על רכב הסעות, אנחנו מדברים על שכירה של מיניבוס, או אוטובוס לצרכים אישיים, זאת כאשר במרב המקרים מדובר למעשה על שכירה של מיניבוס, אשר מכיל כמות קטנה יותר של מקומות בצורה משמעותית. כאשר נשכור את רכב ההסעות, אנחנו שוכרים למעשה את הרכב, זאת בנוסף לנהג הרכב שמתלווה אלינו לנסיעה, ומסיע אותנו לאן שצריך. רכב הסעות, יכול להכיל כל כמות של בני אדם שנהיה חפצים בו, החל מעשרה אנשים בלבד, ועל לבערך חמישי או שישים בני אדם.

כיצד נבחר את רכב ההסעות הטוב ביותר?

אלו הם הטיפים שלנו לבחירת רכב ההסעות הנכון ביותר:

  • גודל ודאו כי רכב ההסעות שאתם משכירים מכיל את כמות האנשים שאמורים להיות בנסיעה. בדקו היטב כמה אנשים מגיעים לנסיעה שלכם, בין אם זו חתונה אליה הם מוזמנים ובין אם טיול משפחתי, ולפי זה תוכלו להזמין את הרכב בגודל המתאים כמובן. 
  • תקנים ודאו כי מדובר על חברת השכרה חוקית אשר עומדת בכל התקנים השונים של משרד התחבורה. תוכלו לבדוק את הנושא לעומק ברשת האינטרנט כמובן או לשאול את בעל החברה שאלות מקצועיות. 
  • רישיון נהיגה וודאו כי הנהג שלכם מחזיק ברישיון נהיגה להסעת כלי רכב ציבוריים.

רוצים לקבל מידע נוסף על בחירת רכב הסעות הנכון בהתאם מדויק לצרכים שלכם? חברת דובי הסעות מעניקה מגוון שירותים בפריסה ארצית. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או בקשה ותוכלו ליצור קשר עם המוקד שלנו 24 שעות שבעה ימים בשבוע. בנוסף, תוכלו לקבל הצעת מחיר על ידי הוספת מוצא, יעד, כמות נוסעים והטלפון שלכם וכך בעצם לקבל הצעת מחיר הגונה בהתאם לאותם צרכים. כל שנותר לכם לעשות הוא להיעזר בנו ולשאול את השאלות הנכונות ותהיו בטוחים שאתם בידיים הכי בטוחים שיש. כבר שנים רבות שאנו שמים דגש על בטיחות בדרכים, אדיבות, שירות מקצועי ומחיר הוגן.

דילוג לתוכן