הסעות לכותל המערבי

חברת הסעות לכותל המערבי במחיר זול הכל כלול לכל היום עם נהג צמוד שיקח אותכם לכותל, למסעדה

לכותל המערבי חשיבות דתית, לאומית והיסטורית, ואלה מביאים אליו מיליוני מבקרים בכל שנה, יהודים ושאינם יהודים. בני מצווה עולים שם לתורה בימי שני וחמישי, חיילים נשבעים אמונים ברחבתו העליונה, ואנשים מרחבי העולם מבקרים בו.

אז איך מארגנים הסעות לכותל המערבי ?

ראשית יש לבחור תאריך שמתאים לכולם, לאחר מכן יש להבין כמה אורחים נרצה להסיע, יש מיניבוס עד 20 נוסעים או אוטובוס עד 54 מקומות ישיבה ואפילו אפשר לקחת אוטובוס מיוחד של 60 מקומות או לשלב בין הרכבים.

לאחר שבחרנו כמות אנשים ותאריך חשוב להקפיד שהאוטובוס יהיה חדש נקי ונעים כי זו נסיעה ארוכה ולא כל אוטובוס בנוי לעליות של ירושלים ואתם לא רוצים להיתקע בדרך לבר המצווה שלכם. 

יש אוטובוסים של תיירים עם מקרופון ויו אס בי להטעין את הפלאפונים, חשוב לבחור בנהג שמכיר את ירושלים ולהמנע מפקקים וטעויות בדרך.

נהוג לתת טיפ לנהג בסוף הנסיעה (50-100 ש"ח) בהתאם לשירות שקיבלתם.

אנו מקפידים לשבץ את האוטובוסים החדישים ביותר לנסיעות מסוג זה והנהגים שלנו אדיבים ביותר על מנת ליצור לכם את החוויה הטובה ביותר.

חשוב לתכנן את הטיול, מתי יוצאים מהבית מתי מגיעים ויוצאים מהכותל, אם יש עצירה במסעדה או אטרקציה אחרת ומהי שעת החזרה הביתה. 

רוצים להרגיש שאתם נמצאים בידיים בטוחות? חברת דובי הסעות בעלת ותק של מעל ל- 25 שנה, תשמח לספק לכם שירותי הסעות לכותל המערבי. אנו מבטיחים להעניק לכם יחס מקצועי ואמין, זמינות מסביב לשעון, בטיחות והתאמה מלאה לצרכים שלכם. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר כבר עכשיו.

דילוג לתוכן