הסעות נכים

שירותי הסעה לנכים בפריסה ארצית

אין ספק כי הסעות נכים חייבות להתבצע בצורה המקצועית ביותר, מאחר ויש צורך לקחת בחשבון לא מעט גורמים שונים.

הדבר נכון במיוחד, כאשר מדובר על הסעות המיועדות לילדים, לצורך הגעה ללימודים או לטיולים.

יש לזכור כי במקרים מסוג זה, אין מדובר אך ורק על פתרון תחבורתי, אלא על צורך משמעותי ליחס אדיב ומקצועי לצד היכולת להגיע ממקום למקום בצורה הנוחה והבטיחותית ביותר.

אנו בחברת דובי הסעות נשמח לספק לכם הסעות לנכים עם מעלון לכל מטרה, החל מהסעות לטיולים, הסעות לתלמידים, אירועים, חברות ועוד.

אנו נהנים מניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ונמצאים תחת הפיקוח של קצין בטיחות.

כל הנהגים שלנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום לצד תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש מעולים. אנו מתחייבים לעמוד בזמנים ולספק לכם את כלי הרכב האידיאלי ביותר לצרכים שלכם. 

שירותי הסעות לנכים

הסעות לאנשים בעלי מוגבלויות – מי בכלל זקוק לזה?

חשוב להבין כי רוב התחבורה הציבורית בארץ אינה מותאמת לנכים, לכן אין זה מפתיע כי ישנו צורך בחברה מקצועית ואמינה שתוכל לספק פתרון תחבורתי לכל אדם בעל מוגבלויות.

הדבר נכון הן עבור ילדים בעלי מוגבלויות, שצריכים להגיע למסגרת חינוכית והן עבור עובדים המעוניינים להגיע למקום העבודה שלהם באמצעות שירות הסעות לעובדים!

כמו כן, כדאי לדעת כי ישנו ביקוש להשכרת שירות הסעות לכל הארץ לטיולים המיועדים לנכים, מאחר ובדיוק כמו כל אדם אחר, גם בעלי מוגבלויות מעוניינים לטייל בארץ, לחוות את הטבע הקסום שלנו וליהנות מנופש מפנק ומרגיע.

אך על מנת לספק את שירותי ההסעות המקצועיים והבטיחותיים ביותר, חברת ההסעות חייבת להחזיק ברכבים מותאמים להסעות נכים.

חברת הסעות לנכים – כיצד לבחור נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות הסעות, המספקות שירותי הסעות לאנשים בעלי מוגבלויות.

החוכמה היא כמובן לבחור חברת הסעות המוכרת והידועה ביותר בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם נסיעה שקטה, רגועה ובטוחה יותר חברה מסוג זה, תקפיד לעבוד אך ורק עם הנהגים המיומנים והמנוסים ביותר, על מנת להבטיח לנוסעים נסיעה נעימה ובטיחותית יותר.

מעבר לכך, יש לזכור כי רכב המותאם להסעות לבעלי מוגבלויות ונכים, חייב להכיל מספיק מקום למעבר של כיסא גלגלים ולעמידתו במקום יציב ונוח בזמן הנסיעה.

כלי הרכב חייב להכיל חגורות בטיחות המותאמות לעיגון כיסא הגלגלים, מספיק מקום למלווה, מעלית ייעודית להעלאת והורדת כיסא הגלגלים ומעקה בטיחות מתאים.

בנוסף לכך, יש לזכור כי כלי הרכב המיועד להסעות נכים חייב להיות תקין ולעבור בדיקות תקופתיות, על מנת לאשר את מצבו המכאני ולהבטיח לנוסעים את הנסיעה הבטוחה ביותר.

אנו בחברת דובי הסעות נשמח לספק לכם הסעות לנכים עם מעלון ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתחייבים לספק לכם את הרכבים האיכותיים והמרווחים ביותר,לצד נהגים מיומנים ומקצועיים וכמובן מחירים נוחים ואטרקטיביים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

דילוג לתוכן