הסעות לאירועים

שירות הסעות לאירועים

חשוב לזכור שהסעות לאירועים הן מרכז האירוע. הן קובעות מתי אנשים יגיעו לחתונה ומתי הם יחזרו ממנה (והחתונה תגמר) וכך אפשר להשאיר את החברים והאורחים ברחבת הריקודים כמה שבא לנו.

כיום ישנה חשיבות גדולה לשירות הסעות לאירועים, בעלי השמחות משקיעים בבר משקאות אלכוהוליים ולכן ישנו רצון שהאורחים שמגיעים לאירוע יוכלו ליהנות ממנו בלי לחשוב על איך הם חוזרים בחזרה הביתה או מי הנהג התורן.

גם מבחינת בעלי השמחות, ברגע שהם דואגים ליקיריהם לדרך בטוחה להגיע לאירוע ולחזור הביתה הדבר מעיד על אופי בעל השמחה והרצון שלו לדאוג לאורחיו.

לכן מומלץ מאוד לשקול השכרת שירות הסעות לאירועים, הדבר יכול להיטיב עם בלי השמחות והקל על דרכי הגעה וחזרה של אורחיו הביתה ואף אורחיו יוכלו להינות מבר האלכוהול.

כאשר אנחנו מארגנים שירות הסעות לאירועים במרכז , יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפניי שמזמינים הסעה לאירוע.

הסעות לאירועים
  1. אז איזה רכב אנחנו מקבלים? חשוב לדייק במספר הנוסעים ולבדוק שנשלח רכב עם כמות מותאמת למספר הנוסעים. כמו כן, חשוב שהרכב יהיה חדש ונקי ומיועד לתיירות. לא לשכוח שההסעה היא הקבלת פנים הראשונה שהאורחים שלכם מקבלים לפניי שהם נותנים את הצ'ק 
  2. בחירת מקום איסוף- כדאי לקבוע נקודת מפגש מרכזית שתהיה נוחה לאורחים, שיהיה בה מקומות חנייה ומקום שאוטובוס או לחילופין מיניבוס גדול, יוכל להמתין בה לכל האורחים. 

          זכרו שתמיד יש עיכובים וממתינים במקום לכל הנוסעים שיגיעו לכן כדאי לקבוע עם כולם מראש ולדאוג .שיהיה נוסע אחראי עם רשימת נוסעים+טלפונים שידאג שכולם יעלו על ההסעה 

  1.  זמנים- כמובן שאף אחד לא רוצה שיאחרו לאירוע הגדול של חייו בעיקר שזה 50 אורחים שמגיעים במרוכז. לכן חשוב לסגור עם חברת הסעות לאירועים בעלת מוניטין ושירות לקוחות אמין ומקצועי.
  2. בטיחות- בעולם של היום לפעמים הזול עולה ביוקר חשוב לבדוק שלרכב ולנהג יש את כל האישורים הנדרשים להסעת נוסעים הכולל ביטוח וקצין בטיחות על מנת לשמור על אורחינו.
  3. בחירת איש קשר- לרוב אנשים מזלזלים בבחירת איש הקשר חשוב לבחור מישהו בעל שיקול דעת שידע למי כדאי לחכות ולמי לא כדאי לחכות. לא תרצו להתעסק בשטויות באירוע החשוב שלכם.
דילוג לתוכן