חברת הסעות במרכז

הסעות לחברות ולעסקים

באילו תקנים צריכים לעמוד רכבים להסעות לחברות?

נושא התחבורה במדינת ישראל הוא נושא לא פשוט בכלל.
הכבישים במדינת ישראל עמוסים ופקוקים יותר מתמיד – זאת כאשר כיום מדובר למעשה על זמני הנסיעה והעמידה בפקקים הארוכים ביותר שנמדדו בישראל איי פעם. ובואו נגלה לכם סוד – לא מדובר על תופעה שעשויה או אמורה לחלוף אם השנים, אלא מדובר על תופעה שאמורה רק להחמיר.
בנוסף, החזקת רכב היא יקרה מאיי פעם – הדלק מתייקר מיום ליום, וכיום אנשים מדברים על כך שטנק דלק בודד יכול לעלות ארבע מאות שקלים, כל זאת בנוסף לדמי ביטוח, ודמי אחזקת רכב שהם יקרים כיום מאיי פעם.
כל אלה, הביאו אנשים רבים, ועובדים רבים של חברות, להעדיף לא להחזיק ברכב פרטי כיום.

באילו תקנים צריכים לעמוד רכבים להסעות לחברות?
הסעות לחברות ולעסקים | הסעות לחברות – דובי הסעות

הפתרון? הסעות מאורגנות לחברות

בשורות הקודמות דיברנו ונחשפנו לקושי הרבה שקיים באחזקת רכב במדינת ישראל.
חברות רבות במדינת ישראל, בוחרות לעודד את אי החזקת הרכב הפרטי, וכיום, אנחנו עדים לכמות גדולה של חברות המחזיקות עובדים רבים תחתן, שבוחרות לארגן הסעות מסודרת לעובדיה, ולא לממן את החזקת הרכב. הסעות שכאלה, לרוב מקפיצות ומחזירות מהעבודה כמות גדול של עובדים, אשר גרים כולם בסביבות אותו מקום המגורים.
אולם, רכבים אשר אחראים על הסעה של עובדי חברות, צריכים לעמוד במספר תקנות ודרישות.

מה הן הדרישות והתקנות לרכבי הסעת עובדים של חברות?

בדרך כלל, רכבי ההסעה הפופולאריים ביותר להסעה של עובדי חברות לעבודתם, אלה רכבים מסוג אוטובוס, או מיניבוס במקרים שבהם כמות העובדים היא קטנה יותר.
בשל העובדה שמדובר על הסעה קבועה של עובדים, כלי הרכב שמסיע את העובדים מוגדר בתור כלי רכב ציבורי לכל דבר, ועליו לעמוד בתקנים הרשמיים של משרד התחבורה, כדי שהוא היה רשאי להסיע ולהעלות את העובדים שלכם על גביו בכל בוקר.
כמובן שלפני שבוחרים חברת הסעות, חשוב לוודא כי מדובר בחברה מקצועית, מוכרת בתחום, עם ניסיון ומוניטין. 

רוצים לקבל מידע נוסף לגבי התקנים והדרישות שכל חברת הסעות ונסיעות חייבת לעמוד בהם? לא בטוחים מה חשוב לבדוק? חברת דובי הסעות בעלת ניסיון רב שנים, תשמח לסייע לכם וללוות אתכם שלב אחר שלב בתהליך הבחירה. נשמח להתאים עבורכם את הרכב לו אתם זקוקים בהתאם להסעה שמתאימה לכם, בין אם זה לפי סוג הנסיעה, קהל היעד, המרחק, כמות האנשים ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות למעשה הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר או לצלצל לשירות הלקוחות שלנו שזמין עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. בנוסף, תוכלו להשאיר באתר את הפרטים הבאים: שם, טלפון ליצירת קשר, מוצא, יעד, כמות נוסעים ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר הגונה ישירות אליכם. למידע נוסף תוכלו לגלוש באתר שלנו.

דילוג לתוכן