מחפשים הסעת מיניבוס בנתניה? דגשים לבחירת חברת ההסעות

מחפשים הסעת מיניבוס בנתניה? דגשים לבחירת חברת ההסעות

אז מה משותף לקבוצות מטיילים בארץ, משפחות שטסות לחופשה בחו"ל וזוגות מאורסים? צדקתם: כולם, ללא יוצא מן הכלל, מתעניינים בשירותי הסעות. הרכב הנוסעים, נקודת האיסוף ויעד הנסיעה נוטים להשתנות עם כל הסעה, אך דבר אחד תמיד רלוונטי: הצורך בשירותי הסעות בסטנדרט הגבוה ביותר!

אנחנו ב"דובי הסעות" נשמח לעצב את חווית החופשה, האירוע ואפילו העבודה שלכם עם שירות הסעה באמצעות מיניבוס בנתניה. לפני שאנחנו יוצאים לדרך המשותפת (ואנו מתחייבים בפניכם: דרך מהנה ובטוחה!), לפניכם מספר דגשים לבחירת חברת ההסעות. 

מיניבוס בנתניה

1.התחייבות לעמידה בזמנים

לתפישתנו, אנחנו אלו שצריכים לחכות לכם, ולא להפך. ולמה אנו מתכוונים? עם הזמנת מיניבוס בנתניה, מצופה מהנהג להתייצב בזמן בשעה שתואמה מולו בראש. איחור (גם של כמה דקות בודדות), עלול לפגוע בחוויית הנסיעה כולה ובאמינות של הנהג וחברת ההסעות בשמה הוא עובד. אנו מכבדים את הזמן של לקוחותינו, ומסיבה זו מתחייבים לדייק בשעת ההגעה. המלצתנו: לפני שאתם מתאמים הסעה, דרשו התחייבות לעמידה בזמנים. 

2. שירות הסעות בפריסה ארצית עם מיניבוס בנתניה

העובדה כי נקודת האיסוף בנתניה, לא אומרת בהכרח כי גם יעד הנסיעה נמצא בעיר נתניה. אנו מציינים זאת משום שישנן חברות הסעה שעובדות רק בתוך הערים (במקרה הזה לדוגמא: הסעה בתוך נתניה בלבד). ולכן, במידה שאתם מבצעים השוואה בין חברות הסעה שונות, הבטיחו כי הן מסיעות אל המקום אליו אתם מעוניינים להגיע. המלצתנו: לבחור מראש בחברה שהשירות שלה ניתן בפריסה ארצית רחבה כדוגמת "דובי הסעות". כך, תוכלו להיות שקטים כי לא חשוב לאן תרצו להגיע, יש מי שיסיע אתכם…

3.באילו שירותי הסעות מתמחה החברה?

לכל חברת הסעה ישנם תחומי התמחות ספציפיים. לדוגמא: חברות שהמומחיות שלהן היא הסעות לנמל התעופה בן גוריון, חברות המתמחות בהסעות עובדים ברחבי הארץ, חברות המתמחות בהסעות תלמידים למסגרות חינוכיות וכן הלאה. סוגי ההסעות נבדלים זה מזה בכמה דברים:

  • משך הנסיעה (קטע נסיעה של 20 דקות, שעה או יותר?)
  • נסיעה עירונית / נסיעה בינעירונית 
  • קהל הנוסעים (קהל של ילדים, קהל עובדים בוגרים, נוסעים נכים וכן הלאה)

התמחות במנעד רחב של סוגי הסעות, מעידה על מידת המקצועיות והניסיון של החברה. ב"דובי הסעות" אנו מציעים הסעות לנתב"ג, הסעות נכים, הסעות טיולים, הסעות למוסדות חינוך, שירות הסעות לעובדים והרשימה עוד ארוכה.  

4.אז באיזה רכב יסיעו אתכם?

אי אפשר לדבר על שירותי הסעות, מבלי לדבר על הרכב שבו יסיעו אתכם. בגדול, הדבר החשוב באמת הוא לא מגוון הרכבים של החברה, אלא אם יש ברשותה רכב שעשוי להתאים לאופי ההסעה שלכם. מאחר שאתם מחפשים מיניבוס בנתניה, חשוב שתדעו כי ישנם כמה סוגים של מיניבוסים, כאשר כל מיניבוס מתאים למספר נוסעים אחר. אצלנו תוכלו לבחור מיניבוס מתוך שלושה דגמים שונים, המתאימים להסעות החל מ-10 ועד 20 נוסעים!

אז היכן בנתניה אנחנו צריכים להתייצב ומתי? לפרטים נוספים, התקשרו כעת – 074-769-1166

דילוג לתוכן