חברת הסעות בדרום – לוקחים אתכם לכל מקום לכל מטרה 

להגיע ממקום למקום בנוחות ובבטחה, תוך עמידה בזמנים – זהו צורך שקים בכל העולם. רק חברת הסעות מומלצת יכולה לספק את הצורך הזה בצורה אמינה, מסודרת ונוחה, במחירים הוגנים. אז איך בוחרים חברת הסעות בדרום ואילו סוגי הסעות אפשר לקבל?

חברת הסעות בדרום - לוקחים אתכם לכל מקום לכל מטרה

חברת הסעות בדרום – הסעות לכל מטרה

יש סוגים שונים של הסעות, המיועדים לענות על קשת רחבה של צרכים בתחום. 

חברת דובי הסעות מספקת הסעות בדרום לכל צורך עם צוות נהגים איכותי ומקצועי, שלוקח אתכם לכל מקום שתצטרכו:

הסעת עובדים – רכבי הסעות בגדלים שונים, מאפשרים לנו לבצע הסעות עובדים לעסקים ומפעלים בכל רחבי הדרום, תוך הקפדה על עמידה בזמנים, מקצועיות ובטיחות.

הסעות תלמידים – הסעות למוסדות חינוך בכל רחבי הדרום עם צוות נהגים מנוסה, באוטובוס או מיניבוס לפי הצורך, בכלי רכב מתוחזקים, בטוחים ונוחים, עם צוות בעל הכשרה מתאימה להסעות תלמידים.

הסעות לאירועים – מגוון סוגי רכבים להסעות יאפשרו לכם להסיע את האורחים שלכם לאירוע בכל מקום בארץ. ניתן להזמין הסעות לאירועים עם מספרים שונים של אורחים בהתאמה אישית לפי הצורך ולפי מספר האורחים.

הסעות נכים – כלי רכב מיוחדים ונהגים מיומנים מאפשרים לנו לספק שירותי הסעות מקצועיים לנכים, לכל מקום ובכל זמן.

הסעות לנתב"ג – אפשר לוותר על חיפוש חניה ועל עלויות גבוהות של החניון בנתב"ג – הסעות לנתב"ג עם צות מקצועי, בכלי רכב נוחים ומתוחזקים, שלוקחים אתכם ליעד ללא דאגה.

הסעות לטיולים – צריכים אוטובוס או מיניבוס כדי להגיע ליעד עם קבוצת מטיילים? טיולי בית ספר, טיול משפחות, או כל טיול אחר – אתם יכולים להנות מהדרך עם נהג פרטי, מקצועי ומנוסה, שלוקח אתכם לכל מקום שתרצו ברחבי הארץ וממתין לכם עם הרכב עד שתחזרו מהמסלול.

כלי רכב להסעות

צי רכבים מתקדם ואיכותי מאפשר לנו לתת מענה לכל צורך של הסעות בדרום למספר משתנה של נוסעים לפי דרישה:

  • אוטובוס עד 60 מקומות – לצורך הסעות עובדים, או טיולים לקבוצות גדולות וגם לאירועים כמובן.
  • מיניבוס עד 20 מקומות – מתאים לכל סוגי הנסיעות – הסעות תלמידים, הסעות לעובדי מפעלים ועסקים ועד הסעה לטיול או לאירוע.
  • מיניבוס עד 14 מקומות – מותאם למספר קטן יחסית של נוסעים, לכל מטרה ולכל מקום.
  • מיניבוס נגיש עם מעלון לנכים – מיניבוס תקני ואיכותי, מיועד להסעה נוחה ובטיחותית של בעלי מוגבלויות תנועה, כולל עיגון בטיחותי לכסא גלגלים – לכל מקום ולכל מטרה.


לסיכום, חברת דובי הסעות מחזיקה צי רכבים להסעות, עם צוות נהגים מנוסה ומיומן וניסיון של 30 שנה בתחום ההסעות. אצלנו הבטיחות היא במקום הראשון ולכן אנחנו מקפידים לספק רק כלי רכב מתוחזקים היטב, נוחים ובכל הגדלים, עם נהגים מקצועיים בלבד, שלוקחים אתכם לכל מקום שתרצו! מחפשים חברת הסעות בדרום? דברו איתנו!

דילוג לתוכן