מיניבוס נגיש

הסעה במיניבוס נגיש

היום ניתן למצוא בכל חלקי הארץ יותר ויותר דרישה לשירותי מיניבוס נגיש.

מדובר על מיניבוס להסעות נכים ולאנשים עם מוגבלויות, דבר המאפשר להם לנוע בחופשיות בכל רחבי הארץ, ליהנות מטיולים במקומות מרוחקים וכמובן להגיע בבטחה למקום העבודה או למקום הלימודים שלהם.

יש לזכור כי רוב ההסעות ורוב המיניבוסים אינם מוגדרים כ- מיניבוס נגיש, לכן אנשים הסובלים ממוגבלויות מתקשים להגיע למקומות שונים ונאלצים להסתמך לחלוטין על תחבורה פרטית.

אך באמצעות חברת הסעות מקצועית ואמינה, המספקת מיניבוסים נגישים, ניתן לאפשר לכל אחד ליהנות מכל המקומות היפים ביותר בארץ, תוך כדי הקפדה על נסיעה בטיחותית ונעימה יותר.

אנו בחברת דובי הסעות נשמח לספק לכם שירותי הסעות נכים עם מיניבוס נגיש למגוון רחב של מטרות שונות.

אנו מספקים הסעות נגישות למוסדות חינוך, לאירועים, לטיולים ולחברות.

אנו נהנים מ- 25 שנה של וותק וניסיון בתחום ומקפידים על העסקת נהגים מנוסים ומקצועיים, המספקים יחס אישי ואדיב לכל אורך הדרך.

מיניבוס נגיש

כל היתרונות של מיניבוס נגיש

קודם כל, חשוב להבין כי מיניבוס נגיש מהווה את הפתרון האידיאלי ביותר, עבור כל אדם הסובל ממוגבלות.

מדובר על מיניבוס להסעות נכים המאפשר הסעה בטוחה ומקצועית יותר, תוך כדי מתן דגש לכל הצרכים של אנשים עם מוגבלויות.

בעוד שבאוטובוסים ובמיניבוסים אחרים לא תמיד ניתן לעלות בנוחות עם כיסא גלגלים ולא תמיד יש את המתקנים המתאימים לצורך נסיעה בטיחותית, מיניבוס מונגש מאפשר מספיק מקום לכיסא גלגלים וכמובן מאפשר עלייה עצמאית עם הכיסא.

הדבר חיוני במיוחד כאשר מדובר על הסעות המיועדות לילדים, בין אם מדובר על הסעות לבתי ספר ולמסגרות השונות, או לחילופין, הסעות לטיולים וימי כיף.

אף ילד לא אמור להרגיש לא בנוח, מאחר והאוטובוס אינו מונגש עבורו. לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולספק את האופציה האידיאלית ביותר עבור נכים ובעלי מוגבלויות.

מיניבוס נגיש – טיפים לבחירה נבונה

הטיפ הראשון והחשוב ביותר לבחירת מיניבוס נגיש, הוא לבחור מראש חברת הסעות מוכרת וידועה, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום.

רק חברה מסוג זה תוכל לספק לכם את השירות המקצועי והאדיב ביותר, מאחר ומדובר על חברה שהצליחה לשרוד בתחום תחרותי, מבלי להכתים את המוניטין שלה.

חברה מסוג זה תדאג לספק לכם יחס אדיב לצד מענה מקצועי 24/7. כמובן שיש צורך לוודא כי החברה מקפידה להעסיק אך ורק נהגים מקצועיים ומנוסים, שיוכלו לספק לכם חווית נהיגה נוחה, בטיחותית ונעימה.

בנוסף לכך, יש לוודא כי אכן מדובר על מיניבוס נגיש, המכיל מספיק מקום למעבר של כיסא גלגלים, לצד חגורות בטיחות ייעודיות לצורך עיגון הכיסא בזמן הנסיעה.

מעבר לכך, יש לוודא כי החברה מקפידה על בדיקות תקינות תכופות, במטרה למנוע תקלות מכאניות במהלך הנסיעה.

אנו בחברת דובי הסעות נשמח לספק לכם מיניבוס נגיש בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

להזמנות ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

דילוג לתוכן