שירותי הסעות לכנסים ותערוכות

מתכננים כנס עסקי גדול או תערוכה מיוחדת? אם אתם רוצים להבטיח את השתתפותם של כל המוזמנים ולהקל עליהם את ההגעה למקום, מומלץ מאוד שתחשבו על שירותי הסעה למקום.

למה באמת זה חשוב? מדוע שלא נאפשר לכל אחד מהמוזמנים להגיע למקום באופן עצמאי? אז יש לכך כמה וכמה סיבות ולא לחינם ההמלצה שלנו היא אכן לארגן את שירותי ההסעה.

כולם מגיעים יחד

בכל מה שקשור לאירועים המורכבים מקשת רחבה של מוזמנים, תמיד יארך זמן עד שכל הקהל יתייצב ויגיע למקום.

אם אתם רוצים להתחיל את האירוע בזמן ולסיים אותו בזמן, כדאי מאוד להזמין שירותי הסעה שיאספו את כולם מהבית וגם יפזרו אותם חזרה בסיום האירוע. כך יש לכם שליטה על מועד הפתיחה של האירוע כמו גם על מועד הסיום.

אין בעיות חניה

כנסים ותערוכות מתקיימים לרוב במקומות הומים וצפופים עם מספר מוגבל של מקומות חניה. עובדה זו עשויה להוות בעיה אמיתית הן עבור המארגנים והן עבור המשתתפים. עם הסעה מאורגנת אף אחד אינו מוטרד מבעיות החניה וכולם יכולים להיכנס ישר לאולם, לכנס או תערוכה בלי עיכובים בחוץ.

שירותי הסעה בטוחים יותר:

אנשים המגיעים מאזורים או ערים אחרות בארץ עשויים לתעות ולהתבלבל בדרכים מה גם שהם עלולים להיחשף לסכנות שונות. ברגע שכולם מכונסים יחד בהסעה אחת הם למעשה יכולים להיות רגועים הרבה יותר באשר לבטיחות האישית שלהם. הנהג שיגיע אליהם מוכן עם מסלול ידוע מראש יביא את כולם למקום האירוע בצורה הכי בטוחה, נוחה ומהירה.

אין נהיגה תחת השפעת אלכוהול

ברבים מהמסיבות והאירועים השונים נהוג לצרוך אלכוהול. אם שותים – לא נוהגים – את זה כולנו יודעים לדקלם. הבעיה היא שיש כאלה שלא תמיד זוכרים לקיים.

אם מדובר באירועים כמו מסיבות וחתונות בהם שותים גם אלכוהול, הטוב ביותר הוא לדאוג לשירותי הסעה עבור כל האורחים וכך לא תהיה כל בעיה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול.

נוכחות גבוהה באירוע

שירותי הסעה לאירועי מעלים את המוטיבציה של האורחים להגיע ומעלה גם את רמת הנוכחות. המוזמנים נהנים מחיסכון בעלויות דלק או עלויות של נסיעה בתחבורה ציבורית ואתם נהנים מאירוע רב משתתפים.

דובי הסעות – אצלנו נוהגים לתת שירות!

מחפשים שירות הסעות לאירועים? רוצים להבטיח שכל האורחים שלכם יגיעו אל האירוע יחד, בבטחה בלי בעיות חנייה?

דובי הסעות עם רכבי הסעות מכל הסוגים ולכל הרכב שרק תרצו.

אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שתיהנו משירות מקצועי ויעיל של הסעות בטוחות, מהירות, יעילות בלי עיכובים בדרכים.

האורחים שלכם יגיעו אל האירוע בנוחות, בנינוחות, בבטחה ובשמחה.

שווה בהחלט לשקלל את התוספת הזו בכל העלויות של האירוע כי בשורה התחתונה, מי שירוויח יותר מכל מהסדרי הנסיעה, זה אתם כמארגני האירוע.

עם דובי הסעות – נקודת הפתיחה שלכם תמיד תהיה טובה יותר.

דילוג לתוכן