ביטוח נוסעים מטעם חברת ההסעות – הקפידו לבדוק!

על מצוקת התחבורה ועל העומס בכבישים ודאי שכולכם כבר שמעתם.
כיום, להתנייד ממקום למקום במדינת ישראל הפך להיות דבר מורכב, יקר, ודבר שעלול לקחת לנו זמן רב מהחיים באופן כולל.
כיום, אזרחי מדינת ישראל עומדים יותר מתמיד בפקקים, כך עולה מנתונים רבים שמפורסמים בשנים האחרונות על ידי מדינת ישראל.

ומעבר לעובדה הזו, עובדה מדאיגה יותר – היא העובדה שההחזקה עצמה של כלי רכב פרטי הפכה להיות יקרה מנשוא, החל מתשלום על דלק, שמחיריו עולים מיום ליום, וחלה במחירי הביטוחים והאחזקה השוטפת של הרכב שגם נמצאים בעליית מחירים תמידית. אחת הפתרונות שאנשים רבים פונים אליהם כיום – זה שגירה של נסיעה פרטית מטעם חברת הסעות.
בשורות הבאות, נסביר לכם על שירות שכירת הסעות פרטיות, ועל מה חשוב לבדוק טרם הזמנת הנסיעה.

ביטוח נוסעים | ביטוח נוסעים בחברת הסעות - דובי הסעות
ביטוח נוסעים | ביטוח נוסעים בחברת הסעות – דובי הסעות

מה זה אומר השכרת נסיעה פרטית מחברת הסעות?

כיום, אנשים רבים מתאגדים כדי לנסוע לאותו המקום ביחד – בין אם מדובר על עובדים שנוסעים יחד לעבודה, אנשים שנוסעים לאירועים מרכזיים ביחד, וכיוצא בזאת – שירותי הסעה פרטיות משרתים ועשויים לשרת את כולם. חברות הסעות רבות כיום, מציעות את שירותן – אשר כולל השכרה של רכב לנסיעה, בכל גודל שקיים – החל ממיניבוסים קטנים אשר מכילים כעשרה אנשים בלבד, ועד לאוטובוסים גדולים.

בנוסף, הנסיעה כמובן תתבצע על ידי נהג מטעם החברה עצמה.

ביטוח נוסעים אל תוותרו עליו!

לפני שאתם מחליטים להזמין הסעה פרטית מחברת הסעות, חשוב לבדוק את הדבר הבא – בדקו שחברת ההסעות מחזיקה בידה ביטוח נוסעים! ביטוח נוסעים מבטח אתכם ואת כל מי שמצטרף לנסיעה, וכל חברת הסעות במדינת ישראל צריכה להחזיק בידה ביטוח שכזה.
במידה שחברת ההסעות אליה פניתם לא מחזיקה בשירותים כאלה – אל תסגרו את הנסיעה עם החברה הזו!

כמובן, שפרט לביטוח, יש עוד דברים שחשוב לשים עליהם את הדגש כמו למשל שהרכבים אותם אתם בוחרים איכותיים עם חגורות בטיחות לכל הנוסעים, שהרכבים מתוחזקים כנדרש עם טסט, טיפולים בזמן ועוד.. שהנהג אדיב, שיש התאמה בין הרכב שאתם בוחרים לבין הצרכים שלכם ושל הנסיעה שלכם. 

רוצים לקבל מידע נוסף לגבי החשיבות של בדיקת ביטוח נוסעים מטעם חברת ההסעות שמתחייבת בפניכם למתן שירות? חברת דובי הסעות בעלת ניסיון רב שנים בתחום ותשמח לסייע לכם בכל שאלה, בקשה או סיוע. דרכנו תוכלו להזמין הסעה באופן המדויק בהתאם לצרכים שלכם, להזמין הסעה לחתונה בתל אביב או בר מצווה בירושלים, הסעה עבור אירוע גיבוש לעובדים או טיול למשפחה, בקיצור הסעה לכל מטרה.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא באתר שלנו את הפרטים הבאים: מוצא, יעד, כמות נוסעים, פרטי יצירת קשר ואנחנו כבר נדאג לשלוח לכם הצעת מחיר הגונה לפי אותם פרטים. ניתן גם ליצור קשר עם שירות הלקוח שלנו שזמין עבורכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

דילוג לתוכן