לאן נוסעים? השכרת מיניבוס ליום גיבוש!

עם כל הכבוד לתערוכה המקצועית ולכנס הבינלאומי, האירוע החשוב ביותר בשנה הוא ללא ספק יום הגיבוש!

בלי עובדיכם, לא הייתם מגיעים לאן שהגעתם, כאשר כבישת מטרותיכם העתידיות מותנית בעיקר בהם.

ישנם 365 ימים בשנה, כאשר יום אחד (לפחות) ראוי להקדיש לצוות המנצח שלכם! באחריותכם – לבחור קונספט חוויתי לפעילות הגיבוש. והאחריות שלנו? להסיע אתכם כל הדרך אל גיבושכם!

אז מה דעתכם על שירות השכרת מיניבוס מחברה בעלת 25 שנים של ניסיון?

ב"דובי הסעות" אנו מתחייבים על מענה זמין של 24/7, נהגים אחראיים, מחירים הוגנים ושירות מצוין. יום הגיבוש שלכם מתחיל ממש עכשיו!

השכרת מיניבוס ליום גיבוש – מדוע ראוי להשקיע בה?


מאחר שהתקציב ליום הגיבוש השנתי מוגבל, בחברות רבות נוטים להעמיק בשאלה: "במה נוכל לחסוך?". וכך, עולה האפשרות לוותר על השכרת מיניבוס, ולבקש מהעובדים להגיע עצמאית למקום הפעילות.

לא שלא תוכלו לעשות זאת, אלא שאתם עלולים לפספס שני דברים מהותיים: האחד הוא את שביעות רצון העובדים, והשני הוא את הגיבוש האמיתי.

נכון שמדובר "רק" על הסעה מנקודת איסוף לנקודת יעד, אך מתי בפעם האחרונה יצא לעובדים שלכם ליהנות מנסיעה משותפת?

הישיבה במיניבוס פרטי תורמת בעצמה לגיבוש! יום הגיבוש שלכם לא יתחיל עם הגעתנו ליעד, אלא כבר בשעות הבוקר המוקדמות עם היציאה לדרך. הנסיעה המשותפת היא הזדמנות נפלאה לערוך חידון, לספר בדיחות, לשיר, להצטלם ולעשות "חימום" לקראת הפעילות המשותפת!

"במה שונה המיניבוס מהאוטובוס?"


המון מנהלות רווחה ומשאבי אנוש מפנות אלינו את השאלה הזו. האם אנחנו מופתעים? בוודאי שלא, שכן תכנון יום הגיבוש מותנה גם בארגון הסעות. מיניבוס, כשמו כן הוא – אוטובוס קטן (מיני). מדובר על כלי רכב המיועד להסעת מקסימום 20 נוסעים. ולכן, השכרת מיניבוס תתאים רק בתנאים הבאים:

  • יום הגיבוש הינו לעובדי חברה קטנה של עד עשרים עובדים
  • יום הגיבוש הינו צוותי, ולא ארגוני (ובצוות עד 20 עובדים)

"הצוות שלנו מארצות הברית. ישנה אפשרות לדאוג לנהג דובר אנגלית?"

זו שאלה מצוינת והתשובה היא שכן! לנו ב"דובי הסעות" אין עניין בהסעתכם מנקודה אחת לאחרת, אלא שאנו רוצים להעניק לכם חווית נסיעה לא פחות ממושלמת! אנו מאמינים כי לנהג ישנה השפעה רבה על החוויה הכללית, ולכן אנו בוחרים את צוות הנהגים בקפידה.

השירות שאנו מציעים מוצע בשלוש שפות: עברית, צרפתית ואנגלית, זאת מתוך ההבנה כי איכות תקשורת איכותית בין הנהג והנוסעים, תורמת לאיכות וחוויית הנסיעה. Bon voyage כבר איחלנו לכם?

אז מה אתם מתכננים לעובדיכם ליום הגיבוש השנתי? לא משנה אם היעד הוא טבריה, תל אביב או אילת – אנחנו נוביל אתכם בבטחה לאן שרק תרצו! למידע נוסף אודות השכרת מיניבוס לימי גיבוש, השאירו את פרטיכם או התקשרו כעת – 074-769-1166

דילוג לתוכן