הסעות בחדרה

אתם זקוקים להסיע קבוצה של נוסעים בחדרה? אז כדאי למצוא חברת הסעות אמינה שאפשר לסגור איתה מיניבוס בחדרה או אוטובוס בהתאם למספר הנוסעים.

חברת הסעות בחדרה תיתן לנו שירות אמין ומקצועי בכל הנושא של הזמנות שירותי הסעות.

  1. הסעות למפעלים ומוסדות – חברת הסעות בחדרה יכולה לתת שירות והתחייבות להסעת עובדים מחדרה לעבודה עם נהג קבוע ויציב, ע"פ שעות וימים קבועים תוך שמירה על עמידה בזמנים ומתן שירות ואכפתיות כלפי העובדים.

בקרבת חדרה יש אזורי תעשייה רבים אשר נדרש ניוד על מנת להביא את העובדים והסעה הינה פתרון יעיל ונוח.

אזורים מסחריים: אזור תעשייה חדרה, פארק תעשיות עמק חפר, פארק תעשיות קיסריה צפוני, פארק תעשיות קיסריה דרומי, אורות רבין תחנת הכח, מתחם גרנות גן שמואל ועוד.

  1. הסעות לאירועים – חברת הסעות יכולה לתת מענה של מיניבוס בחדרה להסעת אורחים לאירוע יש מגוון של רכבי תיירות המתאימים להסעות לחתונה או לבר מצווה בת מצווה, חברת הסעות בחדרה שומרת על שירות ועמידה בזמנים על מנת לא לאחר לטקס המרגש, רכבים חדשים ומאובזרים יביאו את האורחים בביטחה לאולם שבחרתם.
הסעות בחדרה

בקרבת חדרה ישנם המון אולמות וגני אירועים נבחרים והאזור נחשב לאזור עם ביקוש גבוהה לחתונות בעקבות הימצאותו בין המרכז לצפון.

  1. הסעות לתלמידים – חברת הסעות בחדרה נותנת שירותי הסעות לתלמידים אשר נוסעים מידי בוקר למסגרות השונות באזור תוך שמירה על כללי בטיחות נוקשים ומוקפדים.

מערכות מתקדמות לאי שיכחת ילדים ברכב, אישורים העדר עבירות פליליות של הנהגים המבצעים את הנסיעות בשוטף, חברת הסעות בחדרה שומרת על עמידה בזמנים והגעה למרכזי הלימוד לפני תחילת הלימודים.

  1. שירות הנהגים – חברת הסעות מיניבוס בחדרה מחזיקה נהגים בעלי ניסיון נרחב בתחום שירות ההסעות בחדרה, הנהגים מכירים כל רחוב וסמטה בחדרה וככה אתם יכולים להיות בטוחים שתגיעו בבטחה וללא התברברויות למקום אליו אתם נוסעים.

דובי הסעות הינה חברת הסעות המספקת שירות מיניבוסים בפריסה ארצית.

רוב רכבי החברה נמצאים בחדרה ולכן, בין אם נדרש שירות מיניבוס בחדרה או כל שירות הסעות בחדרה אנו מעניקים שירות טוב ומהיר עם שמירה על מחירים זולים ותחרותיים ברחבי העיר. 

אם אתם צריכים שירות הסעות בצפון – המחירים האטרקטיבים ביותר הם אצלינו!

גם אם ההסעות הן מערים אחרות לחדרה או מחדרה למקומות אחרים אנחנו הפתרון המושלם בשבילכם!

דילוג לתוכן