הסעות לנכים – מה היתרונות בחברת הסעות עם ניסיון?

בישראל של ימינו יש מענה ופתרון מותאם לכל אדם ולכל צורך. החשיבות הרבה בחברה הישראלית למתן יחס מכבד לכל אדם באשר הוא, הביאה למצב שבו כל אחד יכול להגיע לכל מקום בכל זמן, גם כאשר הדבר מצריך הסעות לנכים, עם כל הרגישויות הקיימות בתחום והדגשים המיוחדים.

ההבדל בין הסעות נכים להסעות כלליות

הסעות לנכים ובעלי מוגבלויות צריכות לפני כל דבר אחר להתבצע באמצעות כלי רכב מתאימים לאיסוף, העלאה והסעה של אנשים עם מוגבלויות מסוגים שונים.

אם זה אומר שצריך מיניבוס נגיש עם רמפה מתאימה או מעלון לצורך הסעת נכים בכיסאות גלגלים, כסאות נוחים ומרווחים לאורך כל הנסיעה ועד לצוות נהגים אדיב וסבלני, שמכיר את הרגישויות ואת כללי הבטיחות הנדרשים.

לכן חשוב לוודא כשאתם בוחרים חברה להסעות נכים, כי צוות החברה מגיע עם הניסיון המתאים, עם כלי הרכב המתאימים ועם הגישה השירותית המתאימה לסוג הקהל.

חברת הסעות לנכים – המומחיות שעושה את השירות

יש לא מעט אנשים שמציעים הסעות נכים בחינם, או הסעות נכים בהתנדבות, אלא שחשוב לשים לב לא רק לתו המחיר שמופיע (או לא מופיע) על השירות, אלא גם ובעיקר על רמת הניסיון והבטיחות שאתם יכולים לקבל עם ההסעה.

חברת הסעות המתמחה בהסעות נכים יכולה לספק נהגים מנוסים ומקצועיים, שירות אדיב, ביטוח מתאים לנסיעה וגם מגוון רכבים מתאימים לצרכים שונים.

בנוסף, הסעת נכים עם חברת הסעות נכים מקצועית ומסודרת, מבטיחה לכם עמידה מדויקת בזמנים והתאמת הנסיעה לצרכים שלכם בצורה נוחה ומתחשבת.

הסעות לנכים עם כסא גלגלים – מה חשוב לדעת?

הסעות לנכים עם כסא גלגלים שונה מעט לעומת בעלי מוגבלויות אחרות, פשוט כי גם כיסא הגלגלים מצטרף לנסיעה. 

לכן חשוב לוודא כי יש ברכב גם מעלון לנכים, המאפשר עלייה נוחה של הנוסע כשהוא יושב על כיסא גלגלים, ללא צורך במאמץ מיוחד, באופן מכבד ומותאם אישית.

בנוסף, מומלץ לוודא אם הרכבים המשמשים להסעה של נכים בכיסא גלגלים עומדים בדרישות התקן ובהנחיות של משרד התחבורה ובעלי רישיונות מתאימים.

הסעות נכים עם דובי הסעות

אנחנו מבינים היטב את החשיבות הגבוהה של הסעות מסודרות, בטוחות ונוחות לנכים, באופן שתואם את הוראת החוק ואת הרגישות הנדרשת של הצוות כלפי הנוסעים.

כל אלה מאפשרים לכל אדם באשר הוא לחוות איכות חיים גבוהה, עם חיים בריאים ומלאי חוויות.

לכן חברת דובי הסעות מספקת רכבים מיוחדים להסעות נכים, אשר מתאימים לאנשים עם מוגבלויות, מספקים להם נגישות מלאה ותחושת בטיחות לכל אורך הנסיעה.

כלי הרכב המצוידים במעלון לכיסא גלגלים, עם מאחזי יד, חגורות בטיחות מתאימות ועם צוות נהגים שנבחר בקפדנות ועובר מפעם לפעם הדרכות ייעודיות על מנת לאפשר לבעלי מוגבלויות חווית נסיעה אופטימלית עם יחס אישי, אדיב וסבלני.

מחפשים הסעות לנכים עם חברת הסעות מנוסה ואיכותית? דברו איתנו!

דילוג לתוכן