שירותי הסעות לנכים – מה חשוב לבדוק ולהבטיח

הגעתם עד לכאן, מה שאומר כי אתם מעוניינים בשירותי הסעות לנכים.

ב"דובי הסעות" אנו מחזיקים בניסיון של 25 שנים, מציעים מחירים הוגנים לכל סוגי ההסעות, ומתגאים בצי רכבים מפואר הכולל גם מיניבוס מונגש לנכים. אז מה חשוב שתבדקו לפני הזמנת השירות? לנו יש את התשובות!

3 הדברים החשובים ביותר עם שירותי הסעות לנכים

אתם מעוניינים בהסעת מיניבוס לנכים? אנו מעניקים ומתחייבים על שירות מלא ואיכותי גם לאנשים הסובלים ממוגבלויות פיסיות שונות. אם תשאלו אותנו, ישנם 3 דברים עיקריים לפיהם יש להעריך את איכות החברה וההסעה:

  • מיניבוס מותאם – לנכים צרכים ייחודים, כאשר אחריותנו כחברת הסעות היא לענות עליהם. ולכן, צי הרכבים שלנו כולל גם מיניבוס נגיש מותאם לנכים. לעתים אנו נשאלים: "במה נבדל המיניבוס המונגש מזה הרגיל?". התשובה היא שבמיניבוס המונגש ישנו מעלון חשמלי, המאפשר עלייה וירידה נוחות מהמיניבוס.
  • נהג רגיש – לצערנו, נחשפנו לידיעות על נהגים שבחוסר סבלנותם פגעו ברגשות הנוסעים הנכים. את הנהגים שלנו אנו בוחרים בקפידה, כאשר כולם מצטיינים בתודעת שירות גבוה! אנו מאמינים כי חווית נסיעה מעוצבת בעיקר על ידי יחסו של הנהג כלפי הנוסעים, ועל חוויה טובה אנו לא מתפשרים בשום מחיר! אנו מתחייבים על נהג מכיל שמגלה רגישות, ויודע לתת את המענה המקצועי ביותר.
  • התחייבות לעמידה בזמנים – לקוח המזמין מאיתנו שירות הסעה, מצפה שנגיע בזמן, ובצדק. כשמדובר על נוסעים נכים, העמידה בזמנים הופכת קריטית אפילו יותר. המתנה ממושכת לנהג המאחר על כיסא גלגלים, רחוקה מלהיות אידיאלית. ולכן, אנו מתחייבים לאסוף את הנוסעים בשעה שתואמה מראש.

שירותי הסעות לנכים – לכל מטרה ולכל מקום

לא משנה לאן צריכים להגיע, אלא איך מגיעים! שירותי ההסעות שלנו מוצעים לכל מטרה ולכל מקום, כאשר משאלתנו היא להעניק חווית נסיעה נעימה, בטוחה ומותאמת לצורכי הנוסעים. בין שירותי ההסעות שאנו מציעים:

  • הסעות לעבודה – נכים רבים מועסקים על ידי מפעלים, ארגונים ועמותות. במידה שאתם מעסיקים עובדים נכים, דעו כי דרכנו תוכלו ליהנות משירות הסעה יומי מתחדש לכל עובדיכם במיניבוס נגיש!
  • הסעה למסגרות חינוכיות – בעוד לתלמידי ישראל קל ופשוט להתנייד בתחבורה הציבורית למסגרת החינוכית, לנכים קצת פחות. אנחנו שמחים להיות אלו שיהפכו את הנסיעה לקלה וחווייתית עבור הילדים שהגעתם למסגרת מותנית ברכב נגיש.
  • הסעה לאירוע – ראשית, הרשו לנו לאחל "רק בשמחות!". אתם חוגגים אירוע, כאשר ברשימת המוזמנים שלכם מספר אורחים נכים? יהיה רגיש, נדיב ומתחשב מצדכם להציע הסעה מאורגנת לאורחים אלו.
  • טיפול רפואי – מיותר לציין כי נסיעה בתחבורה הציבורית עלולה להיות מורכבת לנכים. ולכן, כשמטרת הנסיעה היא בדיקה / טיפול / ביקורת בבית החולים / קופת חולים, כדאי לשקול לחיוב הסעה במיניבוס מונגש.

למידע נוסף והזמנת שירותי הסעות לנכים, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 074-769-1166

דילוג לתוכן