שירותי הסעות מותאמות לנכים

שירותי הסעות מותאמות לנכים

שירותי הסעות מותאמות לנכים

ניתן לראות כי במספר השנים האחרונות עלה בשיח החברתי המודעות והחשיבות של הסעות מותאמות לנכים בעקבות מצוקתם של אנשים נכים להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית, כאשר אנשים נכים צריכים התאמות מיוחדות אשר נמצאות בכלי התחבורה בהם הם נוסעים כגון מעלית מיוחדת אשר עוזרת להם לעלות לכלי התחבורה וכן גם מנוף שמשמש לאותה פעולה. כיום, ניתן להזמין הסעה ושירותים מיוחדים המתאימים לאנשים בעלי נכות עם אותם אביזרים מיוחדים שמקלים על הנכים כפי שציינתי מקודם. מעבר לתחושת הביטחון שמקבלים בעלי המוגבלות הפיזית בעת נסיעתם בסוגים שונים של רכבים לנכים, אנו תמיד מקפידים על סבלנות ויחס פרסונאלי לכל אדם אשר חפץ לשכור את שירותינו כאחת מחברות ההסעות המובילות במדינה.

שירותי הסעות מותאמות לנכים

מהו רכב מותאם לאנשים בעלי מוגבלות?

רכב אשר מותאם באופן אישי לאנשים נכים לרבות יהיה מאופיין בצורה שבה ניתן לעלות ולרדת מהרכב המותאם באמצעות כיסא הגלגלים. מעבר לכך אותו רכב מותאם לבעלי מוגבלות יאפשר תנועה נוחה בתוך הרכב עצמו. חשוב לציין גם כי הרכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות בהם החברה עושה שימוש משלבים בתוכם אביזרים בטיחותיים מוגברים  על מנת לדאוג ולשמור על הביטחון של כל נוסע אשר בוחר להנות משירות ההסעות של חברתנו. ככלל, אנו עושים את מירב המאמצים להעניק לקהל הלקוחות שלנו את הרכבים הטובים, הבטיחותיים והחדישים ביותר, מבלי להתפשר על סטנדרט ברמה הגבוהה ביותר. הנהגים שלנו אדיבים, מקצועיים ועברו את כל ההכשרות החשובות בתחום. 

 מה רכב מותאם לבעלי מוגבלות פיזית כולל?

  • חגורה בטיחותית מיוחדת שמתאימה בפרט לכיסא גלגלים 
  • מעקה בטיחותי
  • מקומות נוספים לאנשים אשר מלווים 
  • מעבר רחב ומותאם לכיסאות גלגלים מסוגים שונים 
  • מתקן אשר מסייע בהרמה 

כאשר אנו מדברים על הסעות של בעלי מוגבלות פיזית, עלינו להבין כי מדובר בנושא חשוב שאין להעדיר ממנו עין. מדובר הן בבטיחות של הנוסעים  והן בחוויה האישית שלהם בהסעה בה הם נוסעים. מסיבות אלה וסיבות רבות אחרות אנו שמים את הדגש המקסימלי ביחס אישי ובסבלנות כלפי הנוסעים אשר בוחרים לנסוע איתי, הן תוך התחשבות בצרכיהם האישיים והן על מנת למקסם את חוויתם האישית בצורה הטובה ביותר. חברתנו מחדשת את הציוד שלה באופן קבוע ובאופן יעיל עם הקפדה להתעדכנות מקסימלית עם הטכנולוגיה החדשה אשר נמצאת בשוק והן עם הרכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות פיזית אשר מתחדשים ונמצאים בשוק.

מחפשים חברת הסעות מקצועית? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת דובי הסעות מתמחה בכל סוגי ההסעות. כל שעליכם לעשות הוא לכתוב באתר שלנו את המוצא ואת היעד, לכתוב גם את כמות הנוסעים ולהשאיר את הטלפון שלכם ואנחנו נשמח לחזור אליכם במהרה עם מענה על כל השאלות. נסיעה בטוחה, נעימה וכייפית איתנו ועם צוות הנהגים שלנו

דילוג לתוכן