הסעות בחדרה

שירות הסעות לאירועים בדרום – איך  מזמינים ומה צריך לדעת?

הסעות לאירועים בדרום זה השירות הכי שמח אצלנו בחברה! דובי הסעות מספקים הסעות לאירועים בדרום ובכל רחבי הארץ, עם צי רכבים מגוון ואיכותי ועם צוות נהגים מנצח שיביא את האורחים שלכם לאירוע במצב הרוח הנכון! מחפשים הסעה לאירוע בדרום? דברו איתנו!

הסעות לאירועים

חברת הסעות לאירועים בדרום – הפתרון האידיאלי

הרבה אורחים בוחרים להגיע לאירוע עם הרכב הפרטי שלהם. אבל לא לכולם זה אפשרי והאמת, לפעמים הסעה לאירוע בדרום זה פשוט עדיף על הגעה לאירוע עם רכב פרטי. למה?

  • כי אתם רוצים שהאורחים שלכם יהנו באירוע ללא דאגה ושהם יוכלו לשתות כמה שהם רוצים בלי להסתכן בנסיעה חזרה הביתה אחרי כמה משקאות.
  • כי יש לכם גם אורחים קשישים, או בעלי מוגבלויות שלא נוח להם להגיע עם רכב אלא מעדיפים שמישהו יקח ויחזיר אותם הביתה בצורה בטוחה ונוחה.
  • כי יש הרבה אורחים שמגיעים מרחוק ואתם רוצים לחסוך להם את ההוצאה על נסיעה ארוכה נוסף על הצ'ק שהם מביאים לאירוע.

הסעות לחתונה בדרום – להגיע לאירוע בסטייל

חברת הסעות גדולה, שמכבדת את עצמה, צריכה להציע מגוון אפשרויות בחירה של כלי רכב מתוך צי רכבים מגוון. 

לכן אצלנו אתם יכולים לבחור אם להסיע את האורחים שלכם עם מיניבוס לחתונה, או עם אוטובוס לחתונה בהתאם למספר המקומות שאתם צריכים ברכב.

את לוח הזמנים אתם קובעים ביחד איתנו, קודם כל כדי שנשריין לכם את התאריך המיועד לאירוע ודבר שני, כדי שנדע בדיוק מתי צריך לצאת לדרך כדי להגיע בזמן לאירוע.

הסעות למסיבות – הדרך הנכונה להגיע לכל סוגי האירועים

בין אם אתם רוצים להגיע לאירוע עסקי, או מסיבת עובדים, אירוע משפחתי או אירוע חברה, חשוב לבחור חברת הסעות לאירועים בדרום שיכולה לספק לכם כלי רכב בטיחותיים ותקניים, שעומדים בדרישות משרד התחבורה ויש להם גם את כל הביטוחים הנדרשים.

צי רכבים מתוחזק ושמור היטב, עם כלי רכב נקיים ומזמינים, שנעים לשבת בהם כל הדרך עד לאירוע ולא פחות חשוב – צוות נהגים מקצועי ומנוסה, שמכיר היטב את כבישי הדרום ויודע לבחור את המסלול הכי מהיר והכי בטוח עד למקום האירוע.

מתי להזמין את ההסעה לאירוע?

הזמנת הסעה לאירוע בדרום כדאי לבצע כמה שיותר מוקדם, כדי לוודא שהתאריך שלכם משוריין עם הרכב שאתם רוצים לאירוע (או מספר רכבים).

מה לתאם עם חברת הסעות?

התיאום כולל את מספר הנוסעים, את תאריך האירוע, את שעת הנסיעה לאירוע וגם את שעת החזרה, את מקום האיסוף של האורחים שנוסעים בהסעה לצד דגשים חשובים נוספים, כמו אורחים בעלי מוגבלויות, ילדים וקשישים הזקוקים לסיוע מיוחד. 

חברת דובי הסעות מספקת צי רכבים חדיש ואיכותי, עם צוות נהגים מנצח שישמח לספק לכם הסעה לאירועים בדרום בשיא הנוחות והבטיחות. צרו קשר להצעה משתלמת!

דילוג לתוכן