דגשים חשובים לבחירת חברת הסעות

יתרונות שימוש בהסעות לנכים עם חברת הסעות בהשוואה לתחבורה ציבורית ופרטית

נסיעה לעבודה, לטיול, לחברים או לבני משפחה, הינה חלק חשוב בחיי היום יום. זו חוויה שאף עשויה להיות מרגשת או חיונית ונדרשת. לנסיעות משמעות מיוחד במיוחד עבור נכים, המתמודדים עם מוגבלויות בתנועה. עם כל החשיבות של תחבורה ציבורית ורכב פרטי, ישנם יתרונות ברורים לבחירת חברת הסעות שתוכננה במיוחד כדי לספק את צרכיהם של אנשים עם מוגבלויות. נציג כמה מהיתרונות הראויים לציון. 

חברת הסעות בנתניה

חברת הסעות עם מקסימום נוחות לבעלי מוגבלויות 

יתרון ראשון הטמון בשימוש בהסעות נכים עם חברה מתמחה הוא הנוחות המקסימלית. שלא כמו תחבורה ציבורית, שלעתים קרובות מצריכה מעבר בין קווים והגעה לתחנות שלא תמיד נגישות, חברת הסעות מגיעה עד אליכם. גם שימוש ברכבים פרטיים מהווה אתגר, בפרט כשיש מקומות ללא חניה קרובה או ללא נגישות מירבית. חברה מקצועית להסעות מביאה עימה פתרון נוח במיוחד, החל באיסוף מהבית ועד הגעה נוחה ממש עד היעד. שירות זה מקל על העומס הפיסי והריגשי ומאפשר לבעלי מוגבלויות ונכות ליהנות מהנסיעה הרגועה, לאורך כל הדרך.

פתרונות תחבורה עם מקסימות נגישות 

כאשר מזמינים חברה המתמחה בשירות לאנשים בעלי מוגבלויות, מקבלים שירות מותאם ונגיש. צריך לזכור כי בתחבורה הציבורית קשה ולרוב בלתי אפשרי לקבל סיוע אישי ואת מלוא תשומת הלב מן הנהג. לא כל האוטובוסים מותאמים לכל סוגי הלקויות והנכויות, כך שחווית הנסיעה בהחלט נראית ומרגישה אחרת ביחס לשירות של חברה להסעות. לעומת תחבורה ציבורית, בחברה פרטית מתמחה, ניתן שירות אישי כולל, המבוסס על הבנת צרכי הנכים. מבינים את הקשיים ואת הפתרונות שניתן לספק עבור בעלי ליקויי ניידות, ליקויי ראייה ובעלי מוגבלויות אחרות. 

רכבי ההסעה מצוידים במערכת עזר, כגון רמפות, מעלונים, אמצעי אבטחה לאחזקת כיסאות גלגלים בזמן נסיעה ועוד. כל זה מבטיח נוחות בעליה וירידה מהרכב וכן נסיעה חלקה, נעימה ונטולת מאמץ  לנוסעים הנכים. הנהגים נבחרים בקפידה, הם מקבלים הכשרה מיוחדת בסיוע לנוסעים נכים והם בעלי אורך רוח וסבלנות. יש להם ידע בתפעול עזרי ניידות, כסאות גלגלים או הליכונים, לרווחת הנוסעים. 

נסיעה בטוחה מתחילתה ועד סופה 

חברות מנוסות המתמחות בהסעות לנכים, מקפידות להציע שירות איכותי אך לא פחות חשוב – גם בטוח ובטיחותי. מההנהלה ועד אחרון הנהגים, הם שמים בראש סדר העדיפויות בטיחות ואמינות. נסיעה חלקה, הישמעות לכל הכללים וזהירות מיוחדת, חשובים במיוחד עבור הנוסעים שמתמודדים יום יום עם מגבלה או קשיי ניידות. 

באופן קבוע, כלי הרכב המאובזרים עוברים בדיקות תחזוקה שוטפות ועומדים בתקני בטיחות מחמירים. לצד נהיגה מקצועית ואמינה, זה מבטיח ששירות ההסעות פועל בצורה מיטבית. עושים הכל על מנת שהנסיעה תעבור בצורה חלקה, ללא עיכובים, עם עמידה בלוח זמנים. זקוקים לשירות הסעות מקצועיות, מגוון פתרונות המותאמים לבעלי מוגבלויות? לרשותכם חברת דובי הסעות. שירות אדיב, אמין, קשוב ומקצועי.

דילוג לתוכן